Süt Alerjik Paketi

Ürün Kodu : AA0115
753,35 TL
793,00 TL
Aşçı Anne Sertifikaları

​Süt Alerjik Ek Gıda  Paketi 

 

 

İlk 6 ay boyunca sadece anne sütü ya da süt alerjisine özel mama ile beslenen bebekler 6. ay itibariyle ek gıdaya geçtikleri zaman yol haritaları diğer bebeklere göre daha farklı olacaktır. Bebeği alerji olan anneler süt içermeyen, aynı zamanda çarpraz alerjenleri de içermeyecek beslenme programını doktora danışarak yapabilir ve uygulamaya geçirebilirler.


Mesela annelerin ek gıda döneminde en sevdikleri, besleyici özellikli bebek tarhanası klasik tarzda yapıldıysa süt alerjik bebekler için sakıncalı olabilmektedir. Bunun yerine ıspanak, pancar gibi sebzeler kullanılarak yapılan tarhana çorbalarına yönelebilirsiniz.


Doğal malzemelerden üretilmiş bir bebek bisküvisi, annelerin ek gıda döneminde en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biridir. Ancak alerjisi olan bebekler için süt alerjik bebe bisküvisi tercih edilmelidir. Süt alerjisi ek gıda döneminde çeşitliliği artırmak sıkıntı olabilir ancak Aşçı Anne’nin süt alerjik bebeklere özel geniş ürün yelpazesi ile bu çeşitliliği artırmak ve bebeğinizi içinize sinerek beslemek mümkün.

​Süt alerjik bebeklerimize ek gıda dönemi için, sağlıklı doğal şekersiz ve katkısız ürünleri bir araya getirdik.

Süt Alerjik Paketi
753,35 TL
793,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.