sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • KIŞ PAKETİ (8+Ay) 

  Bebeklerimizin kışın bağışıklık sistemini desteklemek için onlara müthiş bir KIŞ PAKETİ hazırladık❣
  .
  .
  .
  BEBEK TARHANASI: Kış aylarının vazgeçilmezi, içimizi ısıtan keçi yoğurtlu, temiz içerikli, asla ekşi olmayan, mis gibi bir tarhana... Aradığınız o orijinal tarhana tadı var ya, işte o bizde...

  DANA İLİKLİ KEMİK SUYU: Dana ilikli kemik suyunun şifasi saymakla bitmez ama en önemli şifası, ikinci beynimiz olan bağırsaklarımızdaki faydalı bakterileri beslemesi. Vücudumuzun ihtiyacı olan tüm mineral ve vitaminleri emme, istenmeyen atık ve ağır metalleri de emmeyerek ortamdan uzaklaştırma kararını o bakteriler alıyor. Dana ilikli kemik suyunu her çorba pilav ve makarnanızda kullanarak bebeğinizin bağışıklık ve sindirim sistemini destekleyin ve öğünlerine lezzet katın.

  TAHİN: Yerli susamdan elde edilmiştir. 8 ay ve üzeri bebeğiniz ve sizler pekmez veya keçiboynuzu özü ile karıştırarak kahvaltılarınıza lezzet katabilirsiniz. Yağ içeriği yüksek bir besin olduğu için pekmezle birlikte sağlıklı ve yüksek kalorili bir besin oluyor.

  DUT PEKMEZİ: Köy mahsulünü vakum teknolojisiyle buluşturan HMF testleri her seriye uygulanan dut pekmezimiz, minik gurmemize kaliteli bir karbonhidrat kaynağı olacak, iştahının açılmasına ve demir eksikliğinin giderilmesine yardımcı olacak.

  IHLAMUR: Mevsiminde toplanıp hijyenik ortamda gölgede kurutulmuş Karacabey ıhlamuru. Farkımızı hem lezzetimizden hem tazeliğimizden anlayacaksınız. Gerek karışım kahvaltılarında, gerekse direkt olarak içirerek bebeğinize tükettirebilirsiniz.

  Bebek Tarhanası - 300 G

  Tahin - 300 G

  Dut Pekmezi - 325 G

  Dana İlikli Kemik suyu - 480 ML

  Ihlamur - 50 G

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.