%100 Tam Pirinç Unu - (6+Ay)

Pirinç, alerji yapmaması, kolay sindirimi ve lezzetinin bebeklerin damak tadına uygun oluşu açısından ek gıdada önemli bir yer teşkil etmektedir. Fakat katkısız pirinç ununa piyasada ulaşmak çok zor. Bu nedenle hep çekinerek yaklaşır ek gıda anneleri pirince.

Biz pirinci nişasta ilavesiz olarak kendi makinemizde çekiyoruz.

Bebek beslenmesinde alerji olasılığının düşüklüğüyle, katıldığı çorbalara pürelere kattığı lezzetle, ishale şifa olmasıyla, bebek beslenmesinin vazgeçilmezi olan pirinç ununu, katkısız ve nişasta ilavesiz olarak bebeğinize güvenle tükettirebilirsiniz.

 

*** Glüten içermez ***

Glüten içeren diğer ürünler ile TEMAS ETMEDEN aynı ortamda ambalajlanmaktadır.Pişirme önerisi: 1,5 yemek kaşığı muhallebi karışımına 1 su bardağı su ilave ederek kısık ateşte karıştırarak pişiriniz. Kaynamaya başladıktan 2 dakika sonra ocaktan alınız. Muhallebi ılınınca üzerine 1 çay kaşığı keçiboynuzu özü veya pekmez ilave ediniz. Arzuya göre tarçın, meyve püresi veya parçacıkları veya taze sıkılmış meyve suyu, anne sütü, (bebeğiniz tüketiyorsa) 1 ölçek kuru formda formül mama, yoğurt gibi ilavelerle muhallebiyi zenginleştirebilirsiniz.

Not: Muhallebi piştikten sonra meyve suyu veya anne sütü gibi sıvı formda bir besinle zenginleştirecekseniz, muhallebilinin suyunu daha az koyarak, formül sütü kuru formda ilave edecekseniz muhallebinin suyunu daha çok koyarak hazırlayabilirsiniz.

Aşçı Anne Bebe Bisküvisini ıslatmadan tabakta çatalla ezerek toz haline getirip muhallebinizi zenginleştirebilirsiniz.
Ürün raf ömrü 1 yıldır.


Net Ağırlık: 250g

 

ENERJİ VE BESİN ÖGELERİ100 GRAM İÇİN
Enerji (kcal) 349 kcal
Yağ (g) 1 g
Karbonhidrat (g) 75,6 g
  Protein (g) 6,2 g
Lif (g) 1,4 g
Tam Pirinç Unu
62,75 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.