Keçiboynuzlu Muhallebi (Kavanoz)

Ürün Kodu : AA0103
64,50 TL
Aşçı Anne Sertifikaları

Keçiboynuzlu Muhallebi (Kavanoz)(8+ay) - 180 G

İçindekiler: Tam pirinç unu, keçiboynuzu unu(%1), Elma suyu konsantresi, su, toz tarçın.Yedirmeye hazır muhallebidir. Tercihen benmari usülü ısıtarak direkt olarak bebeğinize yedirebilirsiniz.

Ürünün sıvılaşması bozulduğu anlamına gelmez. Kullanmadan önce bir kaşık ile karıştırınız.Aşçı Anne Bebe Bisküvisini ıslatmadan tabakta çatalla ezerek toz haline getirip muhallebinizi zenginleştirebilirsiniz.

Kendi çektiğimiz tam pirinç unu ve diğer doğal tahıl unlarıyla harmanlanmış, %100 doğal elma ekstresi ile lezzetlendirilmiş, katkı maddesi koruyucu içermeyen, özellikle lezzeti üzerinde aylarca çalıştığımız leziz muhallebi. Yolculukta, tatilde, dar vakitte kurtarıcınız olacak. Aç ve yedir!

 

Sterilizasyon yöntemiyle doğal koruma; Tüm mikroorganizmalardan arındırılma işlemidir. Ürün işlendikten sonra yüksek basınç altında ve yüksek sıcaklıkta belli bir süre bekletilerek, içerisindeki canlı mikroorganizmaların ölmesi sağlanır. Böylece koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan raf ömrü kazanır ve kapağı açılmadığı sürece korunur.


Not: Ürün açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmeli ve 2-3 gün içerisinde tüketilmelidir.

 

Ürünlerimiz; ilave şeker, katkı maddesi, koruyucu madde, mayalanma maddesi, domuz yağı ve domuzdan elde edilen maddeler, renklendirici, tatlandırıcı yapay aroma maddesi içermemektedir.

 

Ürün raf ömrü 1 yıldır.
 
Net: 180 g
 
 
*Doğal olarak şeker içerir, ilave şeker içermez.
**İlave tuz içermez. Besinlerin doğasından gelen Sodyum içerir.  
ENERJİ VE BESİN ÖGELERİ100 GRAM İÇİN
Enerji (kcal/kJ)99,7/417,9
Yağ (g)0,5
  - Doymuş Yağ (g)0,1
Karbonhidrat (g)22,1
  - Şeker (g)*5,8
Sodyum (g)0,0
Lif (g)1,4
Protein (g)1,3
Keçiboynuzlu Muhallebi (Kavanoz)
64,50 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.