Keçiboynuzlu Bebe Bisküvisi

Ürün Kodu : AA0037
104,50 TL
Aşçı Anne Sertifikaları

Keçiboynuzlu Bebe Bisküvisi (12+ AY) - 250 G

Sıradan tatlardan sıkılmış bebeğinize, Keçiboynuzlu Bebe Bisküvimiz çok iyi gelecek. Keçiboynuzlu Bebe Bisküvimiz; farklı rengiyle, lezzetiyle bebeklerin dikkatini çekmeyi başarıyor.

İçindekiler: Tam tahıllı un karışımı(%19,1)(pirinç unu, tam buğday unu, buğday unu, keçiboynuzu unu(%6,8), yulaf unu), tereyağı, zeytinyağı, yumurta (tam), yoğurt, karbonat.

Alerjen Uyarısı: Süt ve Süt ürünleri (laktoz), yumurta (lisozim) ve glüten içerir.
 
*** Ürünlerimiz ilave şeker, katkı maddesi, koruyucu madde, mayalanma maddesi, domuz yağı ve domuzdan elde edilen maddeler, renklendirici, tatlandırıcı ve yapay aroma maddesi içermemektedir. ***
 
Tamamen ev yapımı niteliğinde olup, anne özeniyle üretilmektedir. 
Vakum teknolojisiyle ambalajlanmaktadır. Böylece, katkısız oluşumuzdan ödün vermeden, ürünü sizlere ilk piştiği andaki tazeliğiyle ulaştırmış olacağız.
Ürün, paketi açtığınız tarihinden itibaren 21 gün içinde tüketilmelidir. Üretim tarihi ve son tüketim tarihi sırasıyla, paketin üzerinde yazmaktadır. 
Siparişiniz 1-2 iş günü içinde kargolanacaktır. Bisküvileriniz, kargo yapılacağı gün üretilecek ve taze taze gönderilecektir.
 
Kullanım Önerileri:
-Bebeğiniz/çocuğunuz direkt olarak elinde yiyebilir.
-Sütün içinde ezerek, soğuk sıkım bir keçiboynuzu özü veya iyi kalite bal ile tatlandırarak mısır gevreğinden vazgeçirmek istediğiniz çocuğunuza sağlıklı alternatif olarak sunabilirsiniz.
-Karışım kahvaltı yapan bebeklerde 1 yaş sonrası kahvaltılarında kullanabilirsiniz.
-Mozaik pasta, cheesecake, cakepop gibi bisküvi gerektiren tatlılarda kullanabilirsiniz. Tabii ki bebeklere uygun içerikli tariflerle :)

Keçiboynuzlu Bebe Bisküvisini, homojen karışımlarda kullanmak istediğinizde, önce tabakta ''ISLATMADAN'' çatalla ezip toz hale getiriniz. Ardından dilediğiniz sıvı karışıma dahil edebilirsiniz.

Net: 250g

Not: Ürün raf ömrü 3 aydır. 
 
   *Doğal olarak şeker içerir, ilave şeker içermez.
ENERJİ VE BESİN ÖGELERİ100 GRAM İÇİN
Enerji (kcal) 521,8/2186,2
Karbonhidrat (g)55,5
- Şeker (g)*5,3
Yağ (g)31,3
- Doymuş yağ (g)9,7
Protein (g)9,3
Lif (g)8,4
Sodyum(g)0,018
Keçiboynuzlu Bebe Bisküvisi
104,50 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.